U priloženom dokumentu nalazi se poziv za podnošenje ponuda.

U priloženim dokumentima nalazi se plan nabave za 2019. godinu

Na  temelju članka 20. stavak 1. Zakona o javnoj nabavi ( Narodne novine br.143/13) i članka 70. Statuta Ugostiteljsko-turističke škole,  uz suglasnost Školskog odbora, dana 29.12.2017.  godine ravnatelj Ugostiteljsko-turističke škole donio je:

Plan nabave Ugostiteljsko-turističke škole Osijek za 2018. godinu

I.

Ovim Planom nabave Ugostiteljsko-turističke škole Osijek, planira se nabava roba i  usluga u 2018. godini:

II.

Plan nabave Ugostiteljsko-turističke škole Osijek za 2018. godinu obuhvaća sve predmete  nabave čija je nabava planirana na osnovu    Financijskog plana, a sve sukladno članku 20. Zakona o javnoj nabavi (Narodne novine br. 90/11; 83/13. i 143/13.)

III.

Ovaj Plan stupa na snagu danom donošenja.

IV.

Plan nabave Ugostiteljsko-turističke škole za 2018. godinu bit će objavljen na internetskim stranicama Ugostiteljsko-turističke škole Osijek ((http://ss-ugostiteljsko-turisticka-os.skole.hr)) sukladno članku 20. Zakona o javnoj nabavi (Narodne novine br. 143/13.), kao i sve njegove izmjene.

U prilogu se nalazi dokument u cijelosti-

Plan nabave za 2018. godinu  Ugostiteljsko-turističke škole Osijek

• Knjižnica