JAVNI POZIVI

Pozivi za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave nalaze se u priloženim dokumentima.

Rezultati javnog poziva br. 2019/6

Na javni poziv 2019/6 objavljen na stranicama škole pristiglo je 6 ponuda i to od agencija: Arriva travel, Kroko trade, Brod tours, VB tours – dvije ponude i Mare Panonium tours. Na  sastanku Povjerenstva za provedbu javnoga poziva i izbor najpovoljnije ponude održanom 5. studenoga 2019. u 18:00 sati utvrđeno je da svih 6 ponuda udovoljava traženim uvjetima. Tajnim glasovanjem povjerenstva odabrane su tri ponude: Arriva travel, Brod tours i VB tours -druga ponuda.

Stoga se pozivaju predstavnici agencija ARRIVA TRAVELBROD TOURS i VB TOURS da svoje ponude predstave roditeljima na roditeljskom sastanku koji će se održati u dvorani u prizemlju škole u četvrtak 21. studenog 2019. u 18:00 sati.

Rezultati javnog poziva br. 2019/7

Povjerenstvo za izvođenje jednodnevne ekskurzije – Sajam hrane i zdravog življenja, Zagreb 7.12.2019. održalo se dana , 4. studenoga 2019. u 14,00h. Razmatrale su se dvije javne ponude (broj javnog poziva 2019/7), Arriva travel agencije i Mare Panonium tours. Povjerenstvo je odabralo povoljniju ponudu Arriva travel agencije za izvođenje jednodnevne ekskurzije.

Rezultati javnog poziva br. 2019/5

Na javni poziv 2019/5 objavljen na stranicama škole pristigle su tri ponude. Na  sastanku Povjerenstva za provedbu javnoga poziva i izbor najpovoljnije ponude održanom 31. listopada 2019.  u 12:50 sati utvrđeno je da sve tri ponude udovoljavaju traženim uvjetima. Stoga se pozivaju predstavnici agencija  ARRIVA TRAVEL, BROD TOURS i MARE PANONIUM da svoje ponude predstave roditeljima na roditeljskom sastanku koji će se održati u dvorani u prizemlju  škole u  petak 8. studenog 2019.  u 18 sati.

Rezultati javnog poziva br. 2019/4

Povjerenstvo za izvođenje jednodnevne ekskurzije – Advent u Grazu  održano je 28. listopada 2019. u 10,00h. Razmatrali smo pristigle ponude (broj javnog poziva 2019/4)  Arriva travel agencije i Ortran agencije.  Roditeljski sastanak s predstavnicima agencija održat će se 5. studenoga 2019.u 18,30h u dvorani Škole.

Rezultati javnog poziva br. 2019/3

Povjerenstvo za izvođenje jednodnevnog izleta – Posjet Hrvatskom školskom muzeju  održalo se dana 4. listopada 2019. u 15,00h. Razmatralo je samo jednu pristiglu ponudu (broj javnog poziva 2019/3), Arriva travel agencije, te odabralo istu za izvođenje jednodnevnog izleta – Posjet Hrvatskom školskom muzeju 26. listopada 2019. godine.

Rezultati javnog poziva br. 2019/2

Povjerenstvo za izvođenje dvodnevne ekskurzije – Advent u Budimpešti  održalo se dana 30. rujna 2019. u 14,00h. Razmatralo je samo jednu pristiglu ponudu (broj javnog poziva 2019/2), Arriva travel agencije te odabralo istu za izvođenje dvodnevne ekskurzije – Advent u Budimpešti  14. i 15. prosinca 2019.godine.  Roditeljski sastanak sa predstavnicima agencije održati će se 9. listopada 2019.u 18,15h u dvorani Škole.

• Knjižnica