Obavijest polaznicima

NOVO- U prilogu se nalazi raspored polaganja ispita za rujan 2018.- travanj 2019. godine kao i popis nastavnika i vrijeme polaganja ispita.

Obavijest o polaganju ispita državne mature za polaznike koji završavaju 4. razred

1. prosinca 2017. godine u 12.00 sati počele su prijave ispita državne mature u školskoj godini 2017./2018.
Prijave ispita državne mature završavaju 15. veljače 2018. godine u 12.00 sati.

Prijave u sustav različite su za pojedine kategorije kandidata te je važno pratiti naslovnicu mrežne stranice www.ncvvo.hr www.postani-student.hr  na kojima će biti objavljeni priručnici o prijavi ispita državne mature s važnim datumima i rokovima.

Važno je pridržavati se uputa koje su dostupne u privitku ove obavijesti.
Također, nužno je dobro pročitati i prihvatiti Opće uvjete prijava ispita državne mature i studijskih programa prilikom prve prijave.

Za pitanja o prijavama studijskih programa upit možete poslati putem poveznice https://www.studij.hr/pages/kontakt.php

Ispitima državne mature u ljetnome ispitnome roku mogu pristupiti samo polaznici koji su položili sve razlikovne i dopunske ispite do kraja nastavne godine za maturante u redovnome sustavu srednjeg obrazovanja.

Kandidati koji najmanje četverogodišnje srednje obrazovanje završavaju ili su završili u sustavu obrazovanja odraslih u Republici Hrvatskoj trebaju se registrirati kao novi korisnici iz sustava obrazovanja odraslih na mrežnoj stranici www.postani-student.hr.

OBAVIJESTI POLAZNICIMA!

Obavještavamo sve pravne i fizičke osobe da je Ugostiteljsko-turistička škola sklopila ugovor o obavljanju platnog prometa sa OTP banka d.d., Zadar.

Novi broj žiro računa Ugostiteljsko-turističke škole glasi :

HR27 24070001100431878

3.-PRIRUCNIK-ZA-KANDIDATE OO INOZEMSTVO.pdf
 novo BROJ NASTAVNIH PISAMA PO PREDMETIMA (2).rtf
 OBAVIJEST FIZICKIM I PRAVNIM OSOBAMA.pdf
 PRAKTICNA NASTAVA - broj sati, nastavnici.doc
 Pravilnik o polaganju drzave mature.pdf
 raspored ispita.docx
 Termini polaganja ispita.docx
 Upute-za-pristupnike-koji-srednje-obrazovanje-zavrsavaju-u-ustanovama-za-obrazovanje-odraslih.pdf
 VREMENIK IZRADBE I OBRANE ZAVRSNOG RADA.docx

knjižnica